Çanakkale Yalova arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Çanakkale ile Yalova arası 334 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Çanakkale Yalova arası mesafe 334 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Çanakkale ile Yalova Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Yalova ile Çanakkale arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Çanakkale Yalova Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Çanakkale Yalova arası kaç km'dir ve Çanakkale Yalova arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Çanakkale Yalova yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Çanakkale Yalova arası mesafe bilgilerini, Çanakkale Yalova yol tarifi, yol güzergâhı ve Çanakkale başlangıç noktasından Yalova bitiş noktasına nasıl gidilir? Çanakkale ile Yalova kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Çanakkale ile Yalova yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Çanakkale Yalova Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Çanakkale Yalova uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Çanakkale ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?