Yalova Çanakkale arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Yalova ile Çanakkale arası 334 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Yalova Çanakkale arası mesafe 334 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Yalova ile Çanakkale Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Çanakkale ile Yalova arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Yalova Çanakkale Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Yalova Çanakkale arası kaç km'dir ve Yalova Çanakkale arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Yalova Çanakkale yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Yalova Çanakkale arası mesafe bilgilerini, Yalova Çanakkale yol tarifi, yol güzergâhı ve Yalova başlangıç noktasından Çanakkale bitiş noktasına nasıl gidilir? Yalova ile Çanakkale kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Yalova ile Çanakkale yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Yalova Çanakkale Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Yalova Çanakkale uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Yalova ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?