Çanakkale İzmir arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Çanakkale ile İzmir arası 330 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Çanakkale İzmir arası mesafe 330 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Çanakkale ile İzmir Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için İzmir ile Çanakkale arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Çanakkale İzmir Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Çanakkale İzmir arası kaç km'dir ve Çanakkale İzmir arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Çanakkale İzmir yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Çanakkale İzmir arası mesafe bilgilerini, Çanakkale İzmir yol tarifi, yol güzergâhı ve Çanakkale başlangıç noktasından İzmir bitiş noktasına nasıl gidilir? Çanakkale ile İzmir kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Çanakkale ile İzmir yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Çanakkale İzmir Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Çanakkale İzmir uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Çanakkale ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?