Çanakkale Kars arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Çanakkale ile Kars arası 1716 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Çanakkale Kars arası mesafe 1716 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Çanakkale ile Kars Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kars ile Çanakkale arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Çanakkale Kars Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Çanakkale Kars arası kaç km'dir ve Çanakkale Kars arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Çanakkale Kars yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Çanakkale Kars arası mesafe bilgilerini, Çanakkale Kars yol tarifi, yol güzergâhı ve Çanakkale başlangıç noktasından Kars bitiş noktasına nasıl gidilir? Çanakkale ile Kars kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Çanakkale ile Kars yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Çanakkale Kars Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Çanakkale Kars uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Çanakkale ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?