Çanakkale Kırklareli arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Çanakkale ile Kırklareli arası 246 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Çanakkale Kırklareli arası mesafe 246 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Çanakkale ile Kırklareli Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kırklareli ile Çanakkale arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Çanakkale Kırklareli Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Çanakkale Kırklareli arası kaç km'dir ve Çanakkale Kırklareli arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Çanakkale Kırklareli yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Çanakkale Kırklareli arası mesafe bilgilerini, Çanakkale Kırklareli yol tarifi, yol güzergâhı ve Çanakkale başlangıç noktasından Kırklareli bitiş noktasına nasıl gidilir? Çanakkale ile Kırklareli kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Çanakkale ile Kırklareli yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?