Burdur Şırnak arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Burdur ile Şırnak arası 1369 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Burdur Şırnak arası mesafe 1369 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Burdur ile Şırnak Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Şırnak ile Burdur arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Burdur Şırnak Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Burdur Şırnak arası kaç km'dir ve Burdur Şırnak arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Burdur Şırnak yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Burdur Şırnak arası mesafe bilgilerini, Burdur Şırnak yol tarifi, yol güzergâhı ve Burdur başlangıç noktasından Şırnak bitiş noktasına nasıl gidilir? Burdur ile Şırnak kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Burdur ile Şırnak yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Burdur Şırnak Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Burdur Şırnak uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Burdur ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?