Burdur Muğla arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Burdur ile Muğla arası 241 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Burdur Muğla arası mesafe 241 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Burdur ile Muğla Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Muğla ile Burdur arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Burdur Muğla Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Burdur Muğla arası kaç km'dir ve Burdur Muğla arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Burdur Muğla yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Burdur Muğla arası mesafe bilgilerini, Burdur Muğla yol tarifi, yol güzergâhı ve Burdur başlangıç noktasından Muğla bitiş noktasına nasıl gidilir? Burdur ile Muğla kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Burdur ile Muğla yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?