Burdur Samsun arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Burdur ile Samsun arası 842 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Burdur Samsun arası mesafe 842 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Burdur ile Samsun Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Samsun ile Burdur arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Burdur Samsun Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Burdur Samsun arası kaç km'dir ve Burdur Samsun arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Burdur Samsun yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Burdur Samsun arası mesafe bilgilerini, Burdur Samsun yol tarifi, yol güzergâhı ve Burdur başlangıç noktasından Samsun bitiş noktasına nasıl gidilir? Burdur ile Samsun kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Burdur ile Samsun yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Burdur Samsun Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Burdur Samsun uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Burdur ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?