Samsun Burdur arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Samsun ile Burdur arası 842 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Samsun Burdur arası mesafe 842 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Samsun ile Burdur Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Burdur ile Samsun arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Samsun Burdur Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Samsun Burdur arası kaç km'dir ve Samsun Burdur arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Samsun Burdur yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Samsun Burdur arası mesafe bilgilerini, Samsun Burdur yol tarifi, yol güzergâhı ve Samsun başlangıç noktasından Burdur bitiş noktasına nasıl gidilir? Samsun ile Burdur kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Samsun ile Burdur yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Samsun Burdur Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Samsun Burdur uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Samsun ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?