Burdur Kayseri arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Burdur ile Kayseri arası 593 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Burdur Kayseri arası mesafe 593 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Burdur ile Kayseri Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kayseri ile Burdur arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Burdur Kayseri Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Burdur Kayseri arası kaç km'dir ve Burdur Kayseri arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Burdur Kayseri yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Burdur Kayseri arası mesafe bilgilerini, Burdur Kayseri yol tarifi, yol güzergâhı ve Burdur başlangıç noktasından Kayseri bitiş noktasına nasıl gidilir? Burdur ile Kayseri kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Burdur ile Kayseri yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Burdur Kayseri Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Burdur Kayseri uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Burdur ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?