Burdur Yalova arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Burdur ile Yalova arası 485 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Burdur Yalova arası mesafe 485 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Burdur ile Yalova Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Yalova ile Burdur arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Burdur Yalova Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Burdur Yalova arası kaç km'dir ve Burdur Yalova arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Burdur Yalova yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Burdur Yalova arası mesafe bilgilerini, Burdur Yalova yol tarifi, yol güzergâhı ve Burdur başlangıç noktasından Yalova bitiş noktasına nasıl gidilir? Burdur ile Yalova kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Burdur ile Yalova yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Burdur Yalova Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Burdur Yalova uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Burdur ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?