Burdur Diyarbakır arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Burdur ile Diyarbakır arası 1180 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Burdur Diyarbakır arası mesafe 1180 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Burdur ile Diyarbakır Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Diyarbakır ile Burdur arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Burdur Diyarbakır Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Burdur Diyarbakır arası kaç km'dir ve Burdur Diyarbakır arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Burdur Diyarbakır yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Burdur Diyarbakır arası mesafe bilgilerini, Burdur Diyarbakır yol tarifi, yol güzergâhı ve Burdur başlangıç noktasından Diyarbakır bitiş noktasına nasıl gidilir? Burdur ile Diyarbakır kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Burdur ile Diyarbakır yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Burdur Diyarbakır Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Burdur Diyarbakır uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Burdur ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?