Bolu Yalova arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Bolu ile Yalova arası 217 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Bolu Yalova arası mesafe 217 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Bolu ile Yalova Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Yalova ile Bolu arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Bolu Yalova Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Bolu Yalova arası kaç km'dir ve Bolu Yalova arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Bolu Yalova yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Bolu Yalova arası mesafe bilgilerini, Bolu Yalova yol tarifi, yol güzergâhı ve Bolu başlangıç noktasından Yalova bitiş noktasına nasıl gidilir? Bolu ile Yalova kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Bolu ile Yalova yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?