Bolu Kastamonu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Bolu ile Kastamonu arası 247 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Bolu Kastamonu arası mesafe 247 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Bolu ile Kastamonu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kastamonu ile Bolu arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Bolu Kastamonu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Bolu Kastamonu arası kaç km'dir ve Bolu Kastamonu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Bolu Kastamonu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Bolu Kastamonu arası mesafe bilgilerini, Bolu Kastamonu yol tarifi, yol güzergâhı ve Bolu başlangıç noktasından Kastamonu bitiş noktasına nasıl gidilir? Bolu ile Kastamonu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Bolu ile Kastamonu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?