Bolu Bartın arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Bolu ile Bartın arası 177 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Bolu Bartın arası mesafe 177 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Bolu ile Bartın Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bartın ile Bolu arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Bolu Bartın Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Bolu Bartın arası kaç km'dir ve Bolu Bartın arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Bolu Bartın yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Bolu Bartın arası mesafe bilgilerini, Bolu Bartın yol tarifi, yol güzergâhı ve Bolu başlangıç noktasından Bartın bitiş noktasına nasıl gidilir? Bolu ile Bartın kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Bolu ile Bartın yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?