Bolu Kocaeli arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Bolu ile Kocaeli arası 152 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Bolu Kocaeli arası mesafe 152 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Bolu ile Kocaeli Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kocaeli ile Bolu arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Bolu Kocaeli Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Bolu Kocaeli arası kaç km'dir ve Bolu Kocaeli arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Bolu Kocaeli yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Bolu Kocaeli arası mesafe bilgilerini, Bolu Kocaeli yol tarifi, yol güzergâhı ve Bolu başlangıç noktasından Kocaeli bitiş noktasına nasıl gidilir? Bolu ile Kocaeli kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Bolu ile Kocaeli yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?