Bolu Ankara arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Bolu ile Ankara arası 190 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Bolu Ankara arası mesafe 190 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Bolu ile Ankara Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ankara ile Bolu arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Bolu Ankara Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Bolu Ankara arası kaç km'dir ve Bolu Ankara arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Bolu Ankara yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Bolu Ankara arası mesafe bilgilerini, Bolu Ankara yol tarifi, yol güzergâhı ve Bolu başlangıç noktasından Ankara bitiş noktasına nasıl gidilir? Bolu ile Ankara kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Bolu ile Ankara yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?