Bolu Van arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Bolu ile Van arası 1373 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Bolu Van arası mesafe 1373 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Bolu ile Van Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Van ile Bolu arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Bolu Van Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Bolu Van arası kaç km'dir ve Bolu Van arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Bolu Van yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Bolu Van arası mesafe bilgilerini, Bolu Van yol tarifi, yol güzergâhı ve Bolu başlangıç noktasından Van bitiş noktasına nasıl gidilir? Bolu ile Van kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Bolu ile Van yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Bolu Van Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Bolu Van uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Bolu ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?