Kastamonu Bolu arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Kastamonu ile Bolu arası 247 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Kastamonu Bolu arası mesafe 247 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Kastamonu ile Bolu Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bolu ile Kastamonu arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Kastamonu Bolu Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Kastamonu Bolu arası kaç km'dir ve Kastamonu Bolu arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Kastamonu Bolu yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Kastamonu Bolu arası mesafe bilgilerini, Kastamonu Bolu yol tarifi, yol güzergâhı ve Kastamonu başlangıç noktasından Bolu bitiş noktasına nasıl gidilir? Kastamonu ile Bolu kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Kastamonu ile Bolu yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?