Bitlis Gaziantep arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Bitlis ile Gaziantep arası 530 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Bitlis Gaziantep arası mesafe 530 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Bitlis ile Gaziantep Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Gaziantep ile Bitlis arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Bitlis Gaziantep Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Bitlis Gaziantep arası kaç km'dir ve Bitlis Gaziantep arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Bitlis Gaziantep yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Bitlis Gaziantep arası mesafe bilgilerini, Bitlis Gaziantep yol tarifi, yol güzergâhı ve Bitlis başlangıç noktasından Gaziantep bitiş noktasına nasıl gidilir? Bitlis ile Gaziantep kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Bitlis ile Gaziantep yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Bitlis Gaziantep Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Bitlis Gaziantep uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Bitlis ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?