Gaziantep Bitlis arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Gaziantep ile Bitlis arası 530 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Gaziantep Bitlis arası mesafe 530 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Gaziantep ile Bitlis Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Bitlis ile Gaziantep arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Gaziantep Bitlis Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Gaziantep Bitlis arası kaç km'dir ve Gaziantep Bitlis arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Gaziantep Bitlis yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Gaziantep Bitlis arası mesafe bilgilerini, Gaziantep Bitlis yol tarifi, yol güzergâhı ve Gaziantep başlangıç noktasından Bitlis bitiş noktasına nasıl gidilir? Gaziantep ile Bitlis kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Gaziantep ile Bitlis yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Gaziantep Bitlis Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Gaziantep Bitlis uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Gaziantep ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?