Aksaray Kars arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Aksaray ile Kars arası 987 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Aksaray Kars arası mesafe 987 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Aksaray ile Kars Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Kars ile Aksaray arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Aksaray Kars Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Aksaray Kars arası kaç km'dir ve Aksaray Kars arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Aksaray Kars yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Aksaray Kars arası mesafe bilgilerini, Aksaray Kars yol tarifi, yol güzergâhı ve Aksaray başlangıç noktasından Kars bitiş noktasına nasıl gidilir? Aksaray ile Kars kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Aksaray ile Kars yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Aksaray Kars Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Aksaray Kars uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Aksaray ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?