Afyon Edirne arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Afyon ile Edirne arası 682 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2023 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Afyon Edirne arası mesafe 682 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Afyon ile Edirne Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Edirne ile Afyon arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Afyon Edirne Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Afyon Edirne arası kaç km'dir ve Afyon Edirne arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Afyon Edirne yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Afyon Edirne arası mesafe bilgilerini, Afyon Edirne yol tarifi, yol güzergâhı ve Afyon başlangıç noktasından Edirne bitiş noktasına nasıl gidilir? Afyon ile Edirne kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Afyon ile Edirne yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Afyon Edirne Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Afyon Edirne uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Afyon ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?