Afyon Ankara arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Afyon ile Ankara arası 255 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Afyon Ankara arası mesafe 255 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Afyon ile Ankara Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Ankara ile Afyon arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Afyon Ankara Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Afyon Ankara arası kaç km'dir ve Afyon Ankara arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Afyon Ankara yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Afyon Ankara arası mesafe bilgilerini, Afyon Ankara yol tarifi, yol güzergâhı ve Afyon başlangıç noktasından Ankara bitiş noktasına nasıl gidilir? Afyon ile Ankara kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Afyon ile Ankara yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?