Afyon Karaman arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Afyon ile Karaman arası 340 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Afyon Karaman arası mesafe 340 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Afyon ile Karaman Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Karaman ile Afyon arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Afyon Karaman Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Afyon Karaman arası kaç km'dir ve Afyon Karaman arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Afyon Karaman yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Afyon Karaman arası mesafe bilgilerini, Afyon Karaman yol tarifi, yol güzergâhı ve Afyon başlangıç noktasından Karaman bitiş noktasına nasıl gidilir? Afyon ile Karaman kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Afyon ile Karaman yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Afyon Karaman Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Afyon Karaman uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Afyon ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?