Karaman Afyon arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Karaman ile Afyon arası 340 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Karaman Afyon arası mesafe 340 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Karaman ile Afyon Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Afyon ile Karaman arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Karaman Afyon Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Karaman Afyon arası kaç km'dir ve Karaman Afyon arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Karaman Afyon yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Karaman Afyon arası mesafe bilgilerini, Karaman Afyon yol tarifi, yol güzergâhı ve Karaman başlangıç noktasından Afyon bitiş noktasına nasıl gidilir? Karaman ile Afyon kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Karaman ile Afyon yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Karaman Afyon Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Karaman Afyon uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Karaman ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?