Zonguldak Malatya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Zonguldak ile Malatya arası 917 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Zonguldak Malatya arası mesafe 917 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Zonguldak ile Malatya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Malatya ile Zonguldak arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Zonguldak Malatya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Zonguldak Malatya arası kaç km'dir ve Zonguldak Malatya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Zonguldak Malatya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Zonguldak Malatya arası mesafe bilgilerini, Zonguldak Malatya yol tarifi, yol güzergâhı ve Zonguldak başlangıç noktasından Malatya bitiş noktasına nasıl gidilir? Zonguldak ile Malatya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Zonguldak ile Malatya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Zonguldak Malatya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Zonguldak Malatya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Zonguldak ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?