Zonguldak Erzurum arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Zonguldak ile Erzurum arası 1026 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Zonguldak Erzurum arası mesafe 1026 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Zonguldak ile Erzurum Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Erzurum ile Zonguldak arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Zonguldak Erzurum Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Zonguldak Erzurum arası kaç km'dir ve Zonguldak Erzurum arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Zonguldak Erzurum yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Zonguldak Erzurum arası mesafe bilgilerini, Zonguldak Erzurum yol tarifi, yol güzergâhı ve Zonguldak başlangıç noktasından Erzurum bitiş noktasına nasıl gidilir? Zonguldak ile Erzurum kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Zonguldak ile Erzurum yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Zonguldak Erzurum Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Zonguldak Erzurum uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Zonguldak ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?