Yenikangal Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Yenikangal Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Yenikangal Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Yenikangal Tren linkinden bakabilirsiniz.

Yenikangal Tren İstasyonu

Yenikangal Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Yenikangal Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Yenikangal Malatya Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Treni Seferi

Ankara kalkışlı 4 Eylül Mavi Treni, saat 07:21'de Yenikangal istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 07:22 itibariyle Yenikangal istasyonundan Malatya istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 2 saat 45 dakika olup, Malatya varış saati 10:07'dir. YenikangalMalatya istikametli 4 Eylül Mavi Treni, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 00:10'de Yenikangal istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 00:12 itibariyle Yenikangal istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 3 saat 0 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. YenikangalMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 00:10'de Yenikangal istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 00:12 itibariyle Yenikangal istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 3 saat 0 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. YenikangalMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Yenikangal Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Yenikangal Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Yenikangal Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Yenikangal Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?