21 Mayıs 2022 Cumartesi
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam
Logo Yanı Reklam

Yenikangal Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Yenikangal Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Yenikangal Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Yenikangal Tren linkinden bakabilirsiniz.

Yenikangal Tren İstasyonu

Yenikangal Tren istasyonu çalışma saatleri, bilet satışı ve telefonu yoktur. Yenikangal Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Yenikangal Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi
Yenikangal kalkışı 23:09 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 02:47 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. YenikangalMalatya istikametli tren Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Yenikangal kalkışı 23:09 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 02:47 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. YenikangalMalatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Yenikangal Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Van Gölü Expresi
  • Yenikangal Malatya Tren
  • Yenikangal Malatya Tren Saatleri
  • Yenikangal Tren İstasyonu
  • Yenikangal Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ