29 Haziran 2022 Çarşamba
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam

Malatya Yenikangal Tren Seferleri Ve Saatleri

Malatya Yenikangal tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Malatya Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Yenikangal Malatya Tren linkinden bakabilirsiniz.

Malatya Tren İstasyonu

Malatya Tren istasyonu çalışma saatleri 07:00 - 04:00 (21 saat açık) olup, telefonu 0(422) 212 40 40'dur. Malatya Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Malatya Yenikangal Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi
Malatya kalkışı 16:48 olan Van Gölü Ekspresinin Yenikangal varış saati 19:35'dir. Yolculuk süresi 02:47 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. MalatyaYenikangal istikametli tren Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Malatya kalkışı 16:48 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Yenikangal varış saati 19:35'dir. Yolculuk süresi 02:47 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. MalatyaYenikangal istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Malatya Yenikangal Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Van Gölü Expresi
  • Malatya Yenikangal Tren
  • Malatya Yenikangal Tren Saatleri
  • Malatya Tren İstasyonu
  • Malatya Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ