Van Malatya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Van ile Malatya arası 562 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Van Malatya arası mesafe 562 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Van ile Malatya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Malatya ile Van arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Van Malatya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Van Malatya arası kaç km'dir ve Van Malatya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Van Malatya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Van Malatya arası mesafe bilgilerini, Van Malatya yol tarifi, yol güzergâhı ve Van başlangıç noktasından Malatya bitiş noktasına nasıl gidilir? Van ile Malatya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Van ile Malatya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Van Malatya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Van Malatya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Van ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?