Malatya Van arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Malatya ile Van arası 562 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Malatya Van arası mesafe 562 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Malatya ile Van Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Van ile Malatya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Malatya Van Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Malatya Van arası kaç km'dir ve Malatya Van arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Malatya Van yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Malatya Van arası mesafe bilgilerini, Malatya Van yol tarifi, yol güzergâhı ve Malatya başlangıç noktasından Van bitiş noktasına nasıl gidilir? Malatya ile Van kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Malatya ile Van yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Malatya Van Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Malatya Van uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Malatya ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?