Van Konya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Van ile Konya arası 1203 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Van Konya arası mesafe 1203 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Van ile Konya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Konya ile Van arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Van Konya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Van Konya arası kaç km'dir ve Van Konya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Van Konya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Van Konya arası mesafe bilgilerini, Van Konya yol tarifi, yol güzergâhı ve Van başlangıç noktasından Konya bitiş noktasına nasıl gidilir? Van ile Konya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Van ile Konya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Van Konya Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Van Konya uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Van ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?