Van Osmaniye arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Van ile Osmaniye arası 812 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Van Osmaniye arası mesafe 812 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Van ile Osmaniye Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Osmaniye ile Van arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Van Osmaniye Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Van Osmaniye arası kaç km'dir ve Van Osmaniye arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Van Osmaniye yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Van Osmaniye arası mesafe bilgilerini, Van Osmaniye yol tarifi, yol güzergâhı ve Van başlangıç noktasından Osmaniye bitiş noktasına nasıl gidilir? Van ile Osmaniye kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Van ile Osmaniye yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Van Osmaniye Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Van Osmaniye uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Van ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?