Bitlis Van arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Bitlis ile Van arası 159 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Bitlis Van arası mesafe 159 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Bitlis ile Van Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Van ile Bitlis arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Bitlis Van Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Bitlis Van arası kaç km'dir ve Bitlis Van arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Bitlis Van yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Bitlis Van arası mesafe bilgilerini, Bitlis Van yol tarifi, yol güzergâhı ve Bitlis başlangıç noktasından Van bitiş noktasına nasıl gidilir? Bitlis ile Van kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Bitlis ile Van yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?