Uşak Burdur arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Uşak ile Burdur arası 169 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Uşak Burdur arası mesafe 169 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Uşak ile Burdur Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Burdur ile Uşak arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Uşak Burdur Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Uşak Burdur arası kaç km'dir ve Uşak Burdur arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Uşak Burdur yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Uşak Burdur arası mesafe bilgilerini, Uşak Burdur yol tarifi, yol güzergâhı ve Uşak başlangıç noktasından Burdur bitiş noktasına nasıl gidilir? Uşak ile Burdur kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Uşak ile Burdur yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?