Burdur Uşak arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Burdur ile Uşak arası 169 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Burdur Uşak arası mesafe 169 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Burdur ile Uşak Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Uşak ile Burdur arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Burdur Uşak Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Burdur Uşak arası kaç km'dir ve Burdur Uşak arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Burdur Uşak yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Burdur Uşak arası mesafe bilgilerini, Burdur Uşak yol tarifi, yol güzergâhı ve Burdur başlangıç noktasından Uşak bitiş noktasına nasıl gidilir? Burdur ile Uşak kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Burdur ile Uşak yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?