Sivas Osmaniye arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Sivas ile Osmaniye arası 434 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Sivas Osmaniye arası mesafe 434 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Sivas ile Osmaniye Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Osmaniye ile Sivas arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Sivas Osmaniye Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Sivas Osmaniye arası kaç km'dir ve Sivas Osmaniye arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Sivas Osmaniye yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Sivas Osmaniye arası mesafe bilgilerini, Sivas Osmaniye yol tarifi, yol güzergâhı ve Sivas başlangıç noktasından Osmaniye bitiş noktasına nasıl gidilir? Sivas ile Osmaniye kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Sivas ile Osmaniye yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

Sivas Osmaniye Uçakla Kaç Saat?

Eğer harita rotasında düz çizgi varsa direk uçuş var demektir ve Sivas Osmaniye uçakla kaç saat? bilgisini buradan görebilirsiniz. Eğer direk uşuş yoksa aktarmalı olarak Sivas ile nereye aktarmalı uçuşunuza bağlıdır. Yolcu uçakları genelde iniş ve kalkışlar hariç saatte 600-700 km/h hız yaparlar.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?