Sivas Amasya arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Sivas ile Amasya arası 221 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Sivas Amasya arası mesafe 221 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Sivas ile Amasya Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Amasya ile Sivas arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Sivas Amasya Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Sivas Amasya arası kaç km'dir ve Sivas Amasya arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Sivas Amasya yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Sivas Amasya arası mesafe bilgilerini, Sivas Amasya yol tarifi, yol güzergâhı ve Sivas başlangıç noktasından Amasya bitiş noktasına nasıl gidilir? Sivas ile Amasya kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Sivas ile Amasya yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?