Amasya Sivas arası kaç kilometre ve kaç saat sürer?

Amasya ile Sivas arası 221 km'dir.

Karayolları Genel Müdürlüğünden alınan 2024 yılı güncel verilerine göre güvenli ve en hızlı güzergâhlar kullanıldığında Amasya Sivas arası mesafe 221 kilometredir. Karayolları Haritasını açıp Amasya ile Sivas Güzergâhını görebilirsiniz. Ayrıca kestirme güzergâh için Google Maps haritalardan da faydalanabilirsiniz. Dönüş yolu için Sivas ile Amasya arası kaç km linkini tıklayabilirsiniz.

Google Maps Amasya Sivas Yol Güzergâhı

Kestirme yollardan ya da en kısa güzergâhlardan gidildiğinde ise mesafe Amasya Sivas arası kaç km'dir ve Amasya Sivas arası kaç saat yol sürer bilgisi aşağıdaki gibidir:

Not: Yolun durumuna göre kaç saatte gidilebileceği bilgisi değişebilmektedir. Google Haritalarda Amasya Sivas yol tarifi için tıklayınız.

Bilgilendirme: Bu sayfada Amasya Sivas arası mesafe bilgilerini, Amasya Sivas yol tarifi, yol güzergâhı ve Amasya başlangıç noktasından Sivas bitiş noktasına nasıl gidilir? Amasya ile Sivas kaç km ve araba ile kaç saat sürer? bilgilerini bulabilirsiniz. Amasya ile Sivas yol bilgisi haritasını büyütüp küçültebilir ayrıca siyasi ya da uydu görüntüsüne geçebilirsiniz. Mavi yol seçili güzergâhı, gri yol ise alternatif yol için güzergâh, km ve saat bilgisini gösterir.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?