Sıcaksu Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Sıcaksu Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Sıcaksu Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Sıcaksu Tren linkinden bakabilirsiniz.

Sıcaksu Tren İstasyonu

Sıcaksu Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Sıcaksu Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Sıcaksu Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi

Tatvan kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 09:16'de Sıcaksu istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 09:18 itibariyle Sıcaksu istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 9 saat 14 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. SıcaksuMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Sıcaksu Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Sıcaksu Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Sıcaksu Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Sıcaksu Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?