Malatya Sıcaksu Tren Seferleri Ve Saatleri

Malatya Sıcaksu tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Malatya Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Sıcaksu Malatya Tren linkinden bakabilirsiniz.

Malatya Tren İstasyonu

Malatya Tren İstasyonu çalışma saatleri 07:00 - 04:00 (21 saat açık) olup, telefonu 04222124040'dur. Malatya Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Malatya Sıcaksu Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 03:12'de Malatya istasyonuna 20 dakika mola vermek üzere varır. Saat 03:32 itibariyle Malatya istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 8 saat 30 dakika olup, Sıcaksu varış saati 12:02'dir. MalatyaSıcaksu istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Malatya Sıcaksu tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Malatya Sıcaksu tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Malatya Sıcaksu arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Sıcaksu garına varırım? Malatya Sıcaksu tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?