Sevindik Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Sevindik Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Sevindik Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Sevindik Tren linkinden bakabilirsiniz.

Sevindik Tren İstasyonu

Sevindik Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Sevindik Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Sevindik Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Adana kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 12:27'de Sevindik istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 12:28 itibariyle Sevindik istasyonundan Elazığ istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 4 saat 3 dakika olup, Malatya varış saati 16:31'dir. SevindikMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Sevindik Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Sevindik Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Sevindik Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Sevindik Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?