Malatya Sevindik Tren Seferleri Ve Saatleri

Malatya Sevindik tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Malatya Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Sevindik Malatya Tren linkinden bakabilirsiniz.

Malatya Tren İstasyonu

Malatya Tren İstasyonu çalışma saatleri 07:00 - 04:00 (21 saat açık) olup, telefonu 04222124040'dur. Malatya Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Malatya Sevindik Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Elazığ kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 11:02'de Malatya istasyonuna 12 dakika mola vermek üzere varır. Saat 11:14 itibariyle Malatya istasyonundan Adana istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 4 saat 6 dakika olup, Sevindik varış saati 15:20'dir. MalatyaSevindik istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Malatya Sevindik tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Malatya Sevindik tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Malatya Sevindik arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Sevindik garına varırım? Malatya Sevindik tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?