Şefkat Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Şefkat Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Şefkat Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Şefkat Tren linkinden bakabilirsiniz.

Şefkat Tren İstasyonu

Şefkat Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Şefkat Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Şefkat Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Elazığ kalkışlı Fırat Ekspresi, saat 09:19'de Şefkat istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 09:21 itibariyle Şefkat istasyonundan Adana istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 1 saat 41 dakika olup, Malatya varış saati 11:02'dir. ŞefkatMalatya istikametli Fırat Ekspresi, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Tatvan kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 16:46'de Şefkat istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 16:48 itibariyle Şefkat istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 1 saat 44 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. ŞefkatMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Kurtalan kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 16:46'de Şefkat istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 16:48 itibariyle Şefkat istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 1 saat 44 dakika olup, Malatya varış saati 18:32'dir. ŞefkatMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Şefkat Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Şefkat Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Şefkat Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Şefkat Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?