16 Ocak 2021 Cumartesi 16:40:48
İLAN | Sitemiz satışa açıktır.
Malatyam
Header Reklam

Şefkat Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Şefkat Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Şefkat Tren Garı'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Şefkat Tren linkinden bakabilirsiniz.

Şefkat Tren İstasyonu

Şefkat Tren Garı Çalışma Saatleri: Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur.
Şefkat Tren Garı Telefon: 444 8 233 (TCDD)
Şefkat Tren Garı Haritası Haritada Göster

Şefkat Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi
Şefkat kalkışı 08:54 olan Fırat Ekspresinin Malatya varış saati 10:37'dir. Yolculuk süresi 01:43 dakikadır ve tren 2 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Fırat Ekspresi, Elazığ-Adana, Adana-Elazığ arası yolcu taşır. Şefkat Malatya istikametli tren haftanın tüm günleri çalışmaktadır.
Van Gölü Ekspresi Seferi
Şefkat kalkışı 14:51 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 16:28'dir. Yolculuk süresi 01:37 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. Şefkat Malatya istikametli tren Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Şefkat kalkışı 14:51 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 16:28'dir. Yolculuk süresi 01:37 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. Şefkat Malatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Malatya - Elazığ Ekspresi Seferi
Şefkat kalkışı 18:48 olan Malatya - Elazığ Ekspresinin Malatya varış saati 20:23'dir. Yolculuk süresi 01:35 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Malatya - Elazığ Bölgesel Ekspresi, Malatya-Elazığ, Elazığ-Malatya arası yolcu taşır. Şefkat Malatya istikametli tren haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

Etiketler:
  • Şefkat Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Fırat Expresi
  • Şefkat Malatya Tren
  • Şefkat Malatya Tren Saatleri
  • Şefkat Tren İstasyonu
  • Şefkat Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ