22 Mayıs 2022 Pazar
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam
Logo Yanı Reklam

Şefkat Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Şefkat Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Şefkat Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Şefkat Tren linkinden bakabilirsiniz.

Şefkat Tren İstasyonu

Şefkat Tren istasyonu çalışma saatleri, bilet satışı ve telefonu yoktur. Şefkat Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Şefkat Malatya Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi
Şefkat kalkışı 08:54 olan Fırat Ekspresinin Malatya varış saati 10:37'dir. Yolculuk süresi 01:43 dakikadır ve tren 2 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Fırat Ekspresi, Elazığ-Adana, Adana-Elazığ arası yolcu taşır. ŞefkatMalatya istikametli tren Haftanın Tüm günleri çalışmaktadır.
Van Gölü Ekspresi Seferi
Şefkat kalkışı 14:51 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 16:28'dir. Yolculuk süresi 01:37 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. ŞefkatMalatya istikametli tren Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Şefkat kalkışı 14:51 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 16:28'dir. Yolculuk süresi 01:37 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. ŞefkatMalatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Malatya - Elazığ Ekspresi Seferi
Şefkat kalkışı 18:48 olan Malatya - Elazığ Ekspresinin Malatya varış saati 20:23'dir. Yolculuk süresi 01:35 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Malatya - Elazığ Bölgesel Ekspresi, Malatya-Elazığ, Elazığ-Malatya arası yolcu taşır. ŞefkatMalatya istikametli tren Haftanın Tüm günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Şefkat Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Fırat Expresi
  • Şefkat Malatya Tren
  • Şefkat Malatya Tren Saatleri
  • Şefkat Tren İstasyonu
  • Şefkat Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ