2 Ekim 2020 Cuma 02:02:36
İLAN | Sitemiz satışa açıktır.
Malatya Haber Portalı, Malatya Güncel Sayfalar - Malatyam
Malatyam Reklam Banner Malatyam Reklam Banner Malatyam Reklam Banner Malatyam Reklam Banner Malatyam Reklam Banner

Malatya Şefkat Tren Seferleri Ve Saatleri

Malatya Şefkat tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Malatya Tren Garı'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Şefkat Malatya Tren linkinden bakabilirsiniz.

Malatya Tren İstasyonu

Malatya Tren Garı Çalışma Saatleri: 07:00 - 04:00 (21 saat açık)
Malatya Tren Garı Telefon: 0 (422) 212 40 40
Malatya Tren Garı Haritası Haritada Göster

Malatya Şefkat Tren Seferleri

Fırat Ekspresi Seferi

Malatya kalkışı 16:29 olan Fırat Ekspresinin Şefkat varış saati 18:08'dir. Yolculuk süresi 01:39 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Fırat Ekspresi, Elazığ-Adana, Adana-Elazığ arası yolcu taşır. Malatya Şefkat istikametli tren haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Malatya kalkışı 02:16 olan Van Gölü Ekspresinin Şefkat varış saati 04:06'dir. Yolculuk süresi 01:50 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. Malatya Şefkat istikametli tren Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Malatya kalkışı 02:16 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Şefkat varış saati 04:06'dir. Yolculuk süresi 01:50 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. Malatya Şefkat istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Malatya - Elazığ Ekspresi Seferi

Malatya kalkışı 06:45 olan Malatya - Elazığ Ekspresinin Şefkat varış saati 08:15'dir. Yolculuk süresi 01:30 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Malatya - Elazığ Bölgesel Ekspresi, Malatya-Elazığ, Elazığ-Malatya arası yolcu taşır. Malatya Şefkat istikametli tren haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

Etiketler:
  • Malatya Şefkat Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Fırat Expresi
  • Malatya Şefkat Tren
  • Malatya Şefkat Tren Saatleri
  • Malatya Tren İstasyonu
  • Malatya Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ