17 Mayıs 2022 Salı
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam
Logo Yanı Reklam

Şefaatli Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Şefaatli Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Şefaatli Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Şefaatli Tren linkinden bakabilirsiniz.

Şefaatli Tren İstasyonu

Şefaatli Tren istasyonu çalışma saatleri 21:00 - 06:00 olup telefonu 03545641172'dur. Şefaatli Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Şefaatli Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi
Şefaatli kalkışı 15:32 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 10:24 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. ŞefaatliMalatya istikametli tren Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Şefaatli kalkışı 15:32 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 10:24 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. ŞefaatliMalatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Şefaatli Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Van Gölü Expresi
  • Şefaatli Malatya Tren
  • Şefaatli Malatya Tren Saatleri
  • Şefaatli Tren İstasyonu
  • Şefaatli Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ