Şefaatli Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Şefaatli Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Şefaatli Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Şefaatli Tren linkinden bakabilirsiniz.

Şefaatli Tren İstasyonu

Şefaatli Tren İstasyonu çalışma saatleri 21:00 - 06:00 olup, telefonu 03545641172'dur. Şefaatli Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Şefaatli Malatya Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Treni Seferi

Ankara kalkışlı 4 Eylül Mavi Treni, saat 23:14'de Şefaatli istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 23:16 itibariyle Şefaatli istasyonundan Malatya istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 10 saat 51 dakika olup, Malatya varış saati 10:07'dir. ŞefaatliMalatya istikametli 4 Eylül Mavi Treni, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 15:57'de Şefaatli istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 15:59 itibariyle Şefaatli istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 11 saat 13 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. ŞefaatliMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 15:57'de Şefaatli istasyonuna 2 dakika mola vermek üzere varır. Saat 15:59 itibariyle Şefaatli istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 11 saat 13 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. ŞefaatliMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Şefaatli Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Şefaatli Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Şefaatli Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Şefaatli Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?