Malatya Şefaatli Tren Seferleri Ve Saatleri

Malatya Şefaatli tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Malatya Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Şefaatli Malatya Tren linkinden bakabilirsiniz.

Malatya Tren İstasyonu

Malatya Tren İstasyonu çalışma saatleri 07:00 - 04:00 (21 saat açık) olup, telefonu 04222124040'dur. Malatya Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Malatya Şefaatli Tren Seferleri

4 Eylül Mavi Treni Seferi

4 Eylül Mavi Treni, Malatya garından saat 15:20 itibariyle seferine başlar. Trenin yolculuk süresi 10 saat 13 dakika olup, Şefaatli varış saati 01:33'dir. MalatyaŞefaatli istikametli 4 Eylül Mavi Treni, haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Van Gölü Ekspresi Seferi

Tatvan kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 18:32'de Malatya istasyonuna 25 dakika mola vermek üzere varır. Saat 18:57 itibariyle Malatya istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 11 saat 10 dakika olup, Şefaatli varış saati 06:07'dir. MalatyaŞefaatli istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Kurtalan kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 18:32'de Malatya istasyonuna 25 dakika mola vermek üzere varır. Saat 18:57 itibariyle Malatya istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 11 saat 10 dakika olup, Şefaatli varış saati 06:07'dir. MalatyaŞefaatli istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Malatya Şefaatli tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Malatya Şefaatli tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Malatya Şefaatli arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Şefaatli garına varırım? Malatya Şefaatli tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?