Sarıkent Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Sarıkent Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Sarıkent Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Sarıkent Tren linkinden bakabilirsiniz.

Sarıkent Tren İstasyonu

Sarıkent Tren İstasyonu çalışma saatleri olup, Belirli çalışma saati belirlenmeyip bilet satışı yoktur. telefonu 'dur. Sarıkent Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Sarıkent Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 16:17'de Sarıkent istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 16:18 itibariyle Sarıkent istasyonundan Tatvan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 10 saat 54 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. SarıkentMalatya istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Ankara kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 16:17'de Sarıkent istasyonuna 1 dakika mola vermek üzere varır. Saat 16:18 itibariyle Sarıkent istasyonundan Kurtalan istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 10 saat 54 dakika olup, Malatya varış saati 03:12'dir. SarıkentMalatya istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

Sarıkent Malatya tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Sarıkent Malatya tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Sarıkent Malatya arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Malatya garına varırım? Sarıkent Malatya tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?