29 Haziran 2022 Çarşamba
Malatyam- Malatya Portalı
Malatyam

Sarıkent Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri

Sarıkent Malatya tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Sarıkent Tren İstasyonu'nda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Malatya Sarıkent Tren linkinden bakabilirsiniz.

Sarıkent Tren İstasyonu

Sarıkent Tren istasyonu çalışma saatleri, bilet satışı ve telefonu yoktur. Sarıkent Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Sarıkent Malatya Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi
Sarıkent kalkışı 15:51 olan Van Gölü Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 10:05 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Van Gölü Ekspresi, Ankara-Tatvan, Tatvan-Ankara arası yolcu taşır. SarıkentMalatya istikametli tren Salı ve Pazar günleri çalışmaktadır.
Güney Kurtalan Ekspresi Seferi
Sarıkent kalkışı 15:51 olan Güney Kurtalan Ekspresinin Malatya varış saati 01:56'dir. Yolculuk süresi 10:05 dakikadır ve tren 1 dakika mola verdikten sonra yoluna devam eder. Güney Kurtalan Ekspresi, Ankara-Kurtalan, Kurtalan-Ankara arası yolcu taşır. SarıkentMalatya istikametli tren Pazartesi, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri çalışmaktadır.

TCDD tren biletini online almak için https://ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr/ adresine gidiniz.

[Hata Bildir]
Etiketler:
  • Sarıkent Malatya Tren Seferleri Ve Saatleri
  • Van Gölü Expresi
  • Sarıkent Malatya Tren
  • Sarıkent Malatya Tren Saatleri
  • Sarıkent Tren İstasyonu
  • Sarıkent Tren İstasyonu Telefon
PAYLAŞ