Malatya Sarıkent Tren Seferleri Ve Saatleri

Malatya Sarıkent tren saatleri trenin hareket saati olup, ihtiyaten en az 5 dakika önce Malatya Tren İstasyonunda olmanızı tavsiye ederiz. Dönüş seferine Sarıkent Malatya Tren linkinden bakabilirsiniz.

Malatya Tren İstasyonu

Malatya Tren İstasyonu çalışma saatleri 07:00 - 04:00 (21 saat açık) olup, telefonu 04222124040'dur. Malatya Tren İstasyonunun yerini haritada aşağıda görmek için tıkla!

Malatya Sarıkent Tren Seferleri

Van Gölü Ekspresi Seferi

Tatvan kalkışlı Van Gölü Ekspresi, saat 18:32'de Malatya istasyonuna 25 dakika mola vermek üzere varır. Saat 18:57 itibariyle Malatya istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 10 saat 49 dakika olup, Sarıkent varış saati 05:46'dir. MalatyaSarıkent istikametli Van Gölü Ekspresi, Salı ve Perşembe günleri çalışmaktadır.

Güney Kurtalan Ekspresi Seferi

Kurtalan kalkışlı Güney Kurtalan Ekspresi, saat 18:32'de Malatya istasyonuna 25 dakika mola vermek üzere varır. Saat 18:57 itibariyle Malatya istasyonundan Ankara istikametinde yoluna devam eder. Trenin yolculuk süresi 10 saat 49 dakika olup, Sarıkent varış saati 05:46'dir. MalatyaSarıkent istikametli Güney Kurtalan Ekspresi, Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri çalışmaktadır.

Malatya Sarıkent tren fiyatlarını görmek ya da tren bileti almak için TCDD online bilet satışını tıklayınız. Ayrıca Malatya Sarıkent tren biletini almak için 444 82 33 çağrı merkezini de arayabilirsiniz.

Not: Malatya Sarıkent arası trenle kaç saat? Yolculuk ne kadar sürer, saat kaçta Sarıkent garına varırım? Malatya Sarıkent tren bileti ne kadar? Yataklı ya da normal tren bileti nasıl alınır? gibi soruların cevabını bu sayfada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ [Hata Bildir] Link Kopyalandı!
YORUMLAR 0

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?